Mes spaudoje: „Klaipėdoje – galimybė išsikeisti 42 valiutas“

Klaipėdiečiai skundžiasi, jog uostamiestyje praktiškai neįmanoma įsigyti tam tikrų užsienio šalių valiutos – bankuose norint nupirkti kad ir kaimyninės Lenkijos zlotų atšaunama, jog šių nėra. Įsisenėjusią problemą spręsti ryžosi Klaipėdos prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ įsikūrusi ir prekinį ženklą „Currexprime“ atstovaujanti keitykla, kurioje galima rinktis net iš 42 skirtingų pasaulio valiutų, pinigus parduoti ar pirkti su klientu individualiai suderintu kursu, o dėmesys klientui čia teikiamas nuo 8 iki 22 val. kasdien.

Įžengus į naująjį „Currexprime“ padalinį pasitinka ryški švieslentė, kurioje atsižvelgiant į valiutų svyravimus pasaulyje per dieną skaičiai gali pasikeisti net keliolika kartų. Kadangi valiutų rinkų stebėjimui yra skiriamas labai didelis dėmesys, „Currexprime“ valiutų keityklų tinklo padaliniai klientams gali pasiūlyti vienus iš geriausių kursų rinkoje, o pinigus siūloma išsikeisti iki 22 val. vakaro – ko gero vėliausiai visame uostamiestyje.

Keitykloje nerasite eilės numerį išduodančio aparato – iškart galima eiti prie atverto langelio ir saugiai nuo pašalinių akių įrengtose kasose išsikeisti pinigus.

„Keičiantis grynuosius pinigus žmonės nenori ilgai laukti, ypač jei už nugaros stovi nepažįstami asmenys, todėl klientai prie kasos stovi uždengti specialių pertvarų, jų pačių saugumui stebimi vaizdo stebėjimo kameromis“, – pažymi „Currexprime“ prekinį ženklą valdančios bendrovės „Drusvalas“ direktorius Anatolijus Miknevičius.

Vadovo paklausus, ar keičiant ne tik eurus, JAV, Australijos, Kanados, Naujosios Zelandijos dolerius, Didžiosios Britanijos ir Škotijos svarus, Norvegijos kronas, Rusijos ir Baltarusijos rublius, bet ir tokias egzotiškas valiutas kaip Tailando batus, Indijos rupijas, Jungtinių Arabų Emyratų dirhamus, Kazachstano tenges, Japonijos jenas, Kinijos ženminbi juanius, Brazilijos realus, Meksikos pesus, Singapūro dolerius, Makedonijos denarus, Gruzijos larių, Serbijos dinarus, Rumunijos lėjas, Islandijos kronas, Pietų Afrikos Respublikos randas, Čekijos kronas, Ukrainos grivinas, Vietnamo dongas ir kitas valiutas nebus sunku klientams pasiūlyti tiek pinigų, tikina, kad ne: „Dirbame savo darbą, nuolat stebime ir reaguojame į rinkų pokyčius, tad klientų stengiamės nenuvilti ir pasiūlyti geriausią kainą rinkoje. Su mumis galima susisiekti telefonu, suderinti norimos išsikeisti valiutos kiekį, kainas. Jei keičiamas didesnis pinigų kiekis, suteikiame nuolaidas. Esame atviri savo klientams, stengiamės indivudualiai pagelbėti kiekvienam besikreipiančiam.“

Be to, „Currexprime“ padalinyje klientai gali parduoti 11 valiutų monetas: Šveicarijos frankus, Čekijos, Danijos, Švedijos ir Norvegijos kronas, Didžiosios Britanijos svarus, Lenkijos zlotus, Rusijos rublius bei Baltarusijos naujuosius rublius, Kroatijos kunas ir Vengrijos forintus. To Jums nepasiūlys joks kitas Lietuvoje veikiantis finansų rinkos subjektas.

„Currexprime“ taip pat iškeis užsilikusius Latvijos latus (taip pat ir santimus), o visai netrukus žadama pradėti keisti ir klientų dar turimus lito banknotus – tą klaipėdiečiai šiuo metu gali padaryti tik Kaune arba Vilniuje.

„Numizmatams siūlome įsigyti Lietuvos monetų kalykloje kalamas progines ir jubiliejines euro monetas, o investuotojai gali nusipirkti 1, 5, 10, 20 gramų arba kito pageidaujamo svorio investicinio aukso luitelių“, – sako A. Miknevičius ir priduria, jog keityklos skyriuje taip pat galima gauti „General Financing“ teikiamus vartojimo

kreditus bei įsigyti „Lietuvos draudimo“, „Roboforex“ prekybinės linijos paslaugas, o taip pat – „Labas“ bei „Pildyk“ korteles. Netolimoje ateityje žadama priimti komunalinių paslaugų ir kitas kasdienines įmokas bei valstybinius mokesčius.

Klaipėdiečiai taip pat spėjo įvertinti šio naujausio Currexprime padalinio privalumus – pirmosiomis savaitėmis netrūksta klientų. Palankiais kursais ir patogia vieta ypač džiaugiasi aplinkiniuose miestuose – Gargžduose, Šilutėje, Kretingoje – artimuosius lankantys emigrantai. Į keityklą užsuka ir laivais atvykę jūreiviai bei užsienio turistai.

„Didelė valiutos pasiūla gali praversti kiekvienam keliautojui. Būnant užsienyje ne visada galima pasikliauti banko kortele – kartais ją užblokuoja, nepriima arba ji tiesiog dingsta, tad turint bent šiek tiek vietos grynųjų pinigų galima išvengti nemalonių situacijų“, – pažymi A. Miknevičius.

Valiutos keitykla „Currexprime“ įsikūrusi prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ (Taikos pr. 61), tel. informacijai: 8 658 33338. Valiutų kursus galima stebėti ir internete adresu www.valiutubankas.lt arba www.currexprime.lt. Tinklalapyje pateikiama ir papildoma informacija – pavyzdžiui, kiek grynųjų pinigų galima įsivežti į vieną ar kitą šalį, taip pat informacija apie „Currexprime“ padalinių teikiamas paslaugas, jų įkainius, kontaktinė visų tinklo padalinių informacija aktuali klientui.

http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1/klaipeda/klaipedoje—galimybe-issikeisti-42-valiutas-1476772/

Šaltinis: Vakarų ekspresas