WESTERN UNION

WESTERN UNION PINIGŲ SIUNTIMO ĮKAINIAI*

Airija, Albanija, Austrija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Belgija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Čekija, Estija, Graikija, Gruzija, Ispanija, Italija, Juodkalnija, Kazachstanas, Kirgizija, Kosovas, Kroatija, Latvija, Lenkija, Lietuva, Liuksemburgas, Makedonija, Malta, Moldova, Nyderlandai, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Rusija, Serbija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Šiaurės Kipras, Švedija, Tadžikija, Turkmėnija, Ukraina, Uzbekija, Vengrija, Vokietija, Sen Bartelemi, Sen Marten, Prancūzijos Gviana, Martinika, Gvadelupa:

Mazesni ikainiai

Į kitas šalis:

Kitiems ikainiai

*Papildomą Western Union“ pelno dalį sudaro valiutų keitimo pajamos. Rinkdamiesi pinigų perlaidų įmonę, atidžiai palyginkite ne tik siuntimo mokestį, bet ir valiutų kursą. Siuntimo mokesčiai ir valiutų kursai gali keistis be išankstinio perspėjimo.

 

Western Union grynųjų paslaugų perlaidų įkainius nustato bendrovė Western Union. Mokestis už Western Union mokėjimo siuntimą yra kintamas. Jo dydis priklauso nuo siunčiamos sumos ir lėšų gavėjo, t.y. šalies, į kurią siunčiamos lėšos. CURREXPRIME neturi teisės nustatyti ir/ar keisti Western Union paslaugų įkainių.